niedziela, 25 lutego 2018

Słoiczki do łazienki na przybory kosmetyczne

Słoiki do przechowywania drobiazgów znane są od zawsze i można pomysły ich wykonania znaleźć wszędzie. Mój jest trochę mój i trochę przystosowany przez mnie. Słoiki: po dżemie i kiełbasie wiejskiej bardzo mi się podobały rozmiarem i kształtem, by przechowywać w nich gaziki i pałeczki do czyszczenia uszu.  Na ozdobne uchwyty wykorzystałam zatyczki od perfum.
Pomysł bardzo łatwy i szybki do wykonania. Pomalowałam zakrętki  srebrną farbą          w sprayu. Do ozdobienia zakrętek wykorzystałam ozdobne zatyczki od butelek perfum. Przykleiłam je klejem termotopliwym  z pistoletu wypełniając klejem ich wnętrza. Zachwyciłam się szybkim efektem. 
 

Zachwyt trwał dwa dni i piękne korki odpadły. W wielu filmikach widziałam jak klei się wszystko za pomocą kleju na gorąco i wszystko się świetnie trzymało. Niestety u mnie tak nie było. Wymyśliłam wtedy, że przykręcę je na wkręt wkrętarką. Teraz jest dobrze     i znów się cieszę ładnie wyglądającymi pojemnikami na drobiazgi. 
 


I to koniec ;) POZDRAWIAM !!!

8 komentarzy:

 1. Uwielbiam recykling. Zamiast kupować słoiczki na przyprawy czy drobiazgi, także sama przystosowuję je do moich potrzeb. Uchwyty z korków od perfum, to bardzo ciekawy pomysł. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miły komentarz :) Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń
 2. super pomysł na wykorzystanie słoików a uchwyty genialne. Co do samego kleju na gorąco to też zaobserwowałam ze nie wszystko klei tak idealnie jak to przedstawiają. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne słoiczki i świetnie pokazane, jak je zrobić. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Miło wiedzieć, że objaśnienia które się zamieszcza są czytelne. :) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń