niedziela, 11 września 2016

Dekoracja sali weselnej....

Poradzono mi bym sama ozdobiła salę weselną na wesele swojej córki... W pierwszym momencie pomyślałam, że nigdy tego nie robiłam... ale robiłam wiele różnych dekoracji, więc.... najpierw uszyłam cztery szale obrusów ( obrusiki na stoły, 9 m każdy). Uszyłam również poprzeczki na końce stołów, serwetki pod kwiaty, wstążki, obrusik na wiejski stół, obrusiki do dekoracji stołu młodej pary. Wszystko oczywiście z mojego ulubionego materiału znanego moim czytelnikom, szarego płótna. Pomyślałam, że przeniosę w ten sposób atmosferę domu do sali weselnej... W tym poście ogromna ilość zdjęć, mam nadzieję, że Was to nie zniechęci do czytania...
Na potrzeby wykonania bukietów do dekoracji sali, pomalowałam koszyczki z marketu na biało. Wykorzystałam pokazywane już kiedyś na moim blogu skrzyneczki oraz biały koszyk. Pozostałe przedmioty wykorzystane do dekoracji: białe koszyczki; wiklinowe, białe wianki i serduszka, świece, gąbki florystyczne, litery, kwiaty zostały zakupione.
Kwiaty zamówiłam u ogrodnika a część pochodzi z mojego ogrodu... wybrane przeze mnie róże od razu spodobały się córce, zaaprobowała również pozostały zestaw roślin, jakie użyłam do dekoracji. 
Polecam kwiaty w kielichach na wysokich nóżkach do dekoracji stołów.  Goście chwalili ten pomysł, że piękna dekoracja i nie utrudnia komunikacji.
Do dekoracji ściany wykorzystane zostało zdjęcie narzeczonych bardzo dużych rozmiarów, oprawione w wielka antyramę.Tłem była moja ulubiona tkanina.  Zdjęcie przyozdabiały dwa duże, wiklinowe wianki z kwiatami.

W oknach zawieszone były na szarych wstążkach uszytych przez mnie wiklinowe, białe wianki i serduszka.
Jakość zdjęć nie jest doskonała za co przepraszam. Dekoracja podobała się. Chciałam zachować styl vintage i mam nadzieję, że mi się to udało.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH W SŁONECZNYM KOŃCU LATA :)

10 komentarzy:

 1. Wyglądało cudownie ;)) Dziękujemy Mamuś ;***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie myślałam, że tu zaglądasz. Sprawiłaś mi ogromna przyjemność. Dziękuję. :) :) <3

   Usuń
 2. Bardzo romantycznie i elegancko. Masz talent dekoratorski. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Chciałabym to może wykorzystać jakoś w przyszłości... Może się uda :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Kawał fantastycznej roboty! Mam nadzieję, że zebrałaś wystarczająco dużo komplementów :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje...Najważniejsze, ze impreza była wspaniała ;) choć było kilka komplementów. Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. No,no... to jest inspirujące....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, że mogę być dla kogoś inspiracją :) . Pozdrawiam

   Usuń