środa, 17 maja 2017

Wianek komunijny dla córki...


Miałam już zamówić wianek na allegro, gdy przypomniałam sobie, że ja takie rzeczy umiem robić sama.... i to był dobry pomysł... poszukałam w "zasobach swoich szaf" potrzebnych materiałów             i okazało się, że mam wszystko czego mi potrzeba... 
Znalazłam gotowy drut z perełkami ( odzyskany kiedyś z innego wianka), białe różyczki ( zostały z dekoracji weselnych) i białą wstążkę, która zawsze musi być pod ręką... Najpierw chciałam zrobić kolorowy wianek ( znalazłam kolorowe różyczki) jednak biały jakoś bardziej mi się kojarzył z klasyką... 
Cieszę się, że zdecydowałam się na zrobienie wianka... To taki mój własny wkład w komunię córki :)
Pozdrawiam wszystkich wiosennie i słonecznie :)


10 komentarzy:

 1. Piękny wianuszek, tym bardziej, że są w nim nie tylko różyczki i perełki, ale matczyne serce. Kiedyś będzie dla Twojej córci bezcenna pamiątką. Przesyłam serdeczne życzenia wielu łask Bożych dla Twojej córeczki z okazji I Komunii. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie...jestem bardzo wzruszona tymi słowami... Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Przepiękny i bardzo delikatny wianuszek, a do tego robiony przez mamusię dla ukochanej córci pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Bardzo to miłe słowa.Pozdrawiam

   Usuń
 3. Ładny jest :) Najbardziej jednak podobają mi się zwykłe zielone wianki z mirtu, bez żadnych dodatków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jestem miłośnikiem przyrody...ale później jest biały tydzień i Boże Ciało... praktyczniej jest mieć wianek, który nie zeschnie się ... Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Bardzo to fajny pomysł, żeby zrobić samemu wianek dla swojego dziecka :)

  OdpowiedzUsuń